تصاویر|فیلم|مقالات|صوت|گفتگو|گزارش|جستجو|آرشیو|گوناگون|اخبارویژه
صفحه نخست| جهان| ایران| تبریز| اردبیل| مشگین شهر| بیله سوار| پارس آباد| خلخال| کوثر| نمین| نیر| گرمی| سرعین
آخرین اخبار
اخبار > جنگ امروز دشمن جنگ اراده‌ها و سلب هویت از جوانان است


کد خبر: ٢٨٤٣٣ تاریخ انتشار:1399/07/24 | ٢٣:٠٢ تعداد بازدید: ...

مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل:

جنگ امروز دشمن جنگ اراده‌ها و سلب هویت از جوانان است

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: جنگ امروز دشمن جنگ اراده‌ها و سلب هویت از جوانان بوده و استضعاف فکری هدف اصلی این تهاجم است.

به گزارش سبلان نیوز ، حجت الاسلام قاسم جعفرزاده شامگاه چهارشنبه در مراسم عزاداری دهه آخر ماه صفر، در سخنانی به شخصیت پیامبر اکرم (ص) در اسلام اشاره کرد و گفت: خداوند خصایص منحصر به فردی برای پیامبر اکرم (ص) تعریف کرده است که هیچ بشری توان برابری با آن مقام والای عالم بشریت ندارند.

وی اعطای کوثر را بزرگترین هدیه الهی به نبی مکرم اسلام و مختص آن حضرت عنوان کرد و گفت: اعطای وجود مقدس حضرت زهرا (س) به رسول اکرم (ص) برای هیچ نبی و مرسلی چنین عطایی از سوی خداوند انجام نشده و عطایی است که رهروانش تا ابدیت از سلاله وجود آن حضرت بهره مند بوده و استمرار دارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل، مقرب درگاه الهی بودن پیامبر اکرم (ص) را از دیگر خصایص شاخص آن حضرت بیان کرد و گفت: حضرت پیامبر اعظم (ص) مقرب ترین فرد به خداوند از لحاظ تقرب معنوی و سنخیت با ذات احدیت است و هیچ بنده‌ای به این مقام نرسیده است.

جهانی بودن دین اسلام عامل هراس دشمنان است

حجت الاسلام جعفرزاده جهانی بودن دین پیامبر اکرم (ص) را مهم‌ترین ودیعه الهی برای آن حضرت و عامل مهم هراس دشمنان اسلام عنوان کرد و گفت: خصیصه دیگری که خداوند تنها به حضرت محمد (ص) اعطا کرد و دشمن از این امر در هراس بوده و با قدرت تمام برای تضعیف آن کار می‌کند، جهانی بودن دین پیامبر اکرم (ص) است.

وی تلاش دشمن و شیطنت‌های مخلفان دین اسلام در جلوگیری از صدور جهانی اسلام را کاری عبث و بیهوده عنوان کرد و گفت: وعده الهی برای جهانی بودن دین رسول اکرم (ص) حق بوده و عالم گیر خواهد شد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، سیر آسمانی در حیطه سیر جسمانی و روحانی را مختص پیامبر اکرم (ص) بیان کرد و گفت: در سیر آسمانی از مسجد الحرام تا مسجد الاقصی اسرار ملکوت عالم بر پیامبر اکرم (ص) روشن شد که این امر تنها بر ایشان عطا گردید.

صلوات ملائکه و انسان بر پیامبر اکرم (ص) تا ابد استمرار دارد

حجت الاسلام جعفرزاده دیگر خصیصه منحصر به فرد الهی بر پیامبر اکرم (س)، را صلوات ملائکه و بندگان الهی بر آن حضرت عنوان کرد و گفت: بر هیچ پیامبری چنین موهبتی نشده و تنها پیامبر است که تا ابد از سوی ملائکه و مؤمنین به سفارش الهی مورد ثنا و صلوات قرار می‌گیرد.

عادی سازی گناه در جامعه فتنه جاهلانه دشمن در عصر کنونی است

وی در بخش دیگری از سخنانش، فتنه و ستیز دشمن در زمان پیامبر اکرم (ص) را ناشی از جهالت و عدم شناخت حق از باطل عنوان کرد و گفت: پیامبر در بیان جاهلیت زمان خویش به قرار گرفتن در بین دو فتنه اشاره کرد که یکی حیرت و سرگردانی و شک و تردید در اصول دین و دیگری رواج عادی معصیت در جامعه، بدون شرم و حیا بود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، با ابراز تأسف از همخوانی برخی شرایط موجود در جامعه کنونی با شرایط دوران جاهلیت، موجه جلوه دادن منکرات در مقابل معروفات را حربه اصلی دشمنان اسلام عنوان کرد و گفت: در جامعه‌ای که علما و فرهیختگان در حاشیه قرار گرفته و امور به دست جاهلان بیافتد، معصیت و رفتارهای شیطانی و اغواگرانه به راحتی در جامعه رواج می‌یابد.

حیا ضامن بقای نسل بشریت است

حجت الاسلام جعفرزاده خصیصه جهانی جاهلیت عرب را ترویج بی حیایی در جامعه عنوان کرد و گفت: کسی که حیا ندارد ایمان و دین ندارد چرا که حیا ضامن بقای نسل بشریت و زیبایی‌های فطری است و اکنون دشمن با از بین بردن حیا و قفل زدن بر عقل، گناه را عادی جلوه داده و در صدد سست کردن هویت و عقاید مردم علی الخصوص جوانان است.

وی گفت: باید اکنون قیامی همچون قیام پیامبر اکرم (ص) صورت گیرد و ریشه فتنه و شیطان گرایی را سوزاند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، جنگ اراده‌ها را جنگ امروزی دشمن عنوان کرد و افزود: دشمن می‌خواهد با استضعاف فکری، علمی و تهی کردن اراده‌ها، اقتصاد، قدرت و ثروت کشور را به دست آورد، ولی ما با بصیرت و بیداری هرگز در برابر دشمن تسلیم نخواهیم شد و پیروزی نهایی به تاکید مقام معظم رهبری از آن اسلام و مسلمین است.

 

 

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1399/08/02 17:24
0
0
اصلا بحث این است ایرا ن ما ل آ ذر با یجا ن است یا آ ذر با یجا ن ما ل ایرا ن است با ید دا نست که آ ذر به جا نا ن که ۷ طا یفه قشو ن قزلباش اردبیلی در جنگ چا لدرا ن ایرا ن ۵۰۰ سال پیش ایرا ن را بعد از هزا ر سا ل ا نهدا م دو با ره تشکیل دا دند و قشون آ ذر با یجا ن امرو ز خود را با قشون قزلبا ش هم خون می دا ند و تر کیه در معا دله چگو نه عمل می کند در گذ شته و حا ل / الا ن لا بی ارمنستا ن پشت صحنه دنبال جنگ مذ هب است و با ا سلحه اسرا ییلی با کو گیج می شوید
کاربر مهمان
1399/07/27 1:11
0
0
با با کسی به ملت بد بخت آ ذر با یجا ن کمک کند این ملت ده میلیو نی بیش از نود در صد شیعه است که از عرا ق و ایرا ن با لا ست ولی فقط رقص و آ وا ز بلد هستند ۶۰ سا ل کمو نیزم استا لین و ۲۵ سا ل پا ن تر کیزم تما م هو یت اینها را گر فته اند و ارا منه خبیث و متجا وز اینها را بد تر نابود کر ده اند ملت آ ذر با یجا ن یک نا سیو نا لیزم تو خا لی دا رند که پا ن تر کیزم در زما ن ایلچی بیگ این کشوررا از تشیع خا لی کرد و پر چم ان کشور را بر اسا س پا ن تر کیزم عثما نی طرا حی کرد و سنی گری سلفی را جا یگزین تشیع کرد و بعد از تصرف قره با خ غیر از اسرا ییل و تر کیه برا ی با زسازی ا رتش با کو هیچ کشوری نیا مد تر کیه فر هنگ و ار تش و چا ه های نفت با کور ا قبضه کرد و ا سرا ییل دنبا ل اهدا ف نظا می خو د ش بود الا ن یک عده کو چک سلفی چچن که دا عشی هستند از دا غستا ن به منطقه جنگ نفو ذ کر ده اند تا آ ذر با یجا ن را سو ریه بکنند ملت جمهوری محصو ل کمو نیزم روس و پا ن تر کیزم هستند که هیچ یک از این جنا یت کا ر ها آ ذر با یجا ن را حفظ نخوا هند کرد و ملت آ ذری نا بو د خو ا هند شد استعما ر در صد سال گذشته ده میلیو ن آ ذری با کو را از بیست میلیو ن آ ذری ایرا نی جدا کرد که در زبا ن و فر هنگ و مذ هب خو ب دیده می شود ارا منه ار منستا ن مثل جنا یت کا رها ی صربستا ن حقه با ز و متجا وز هستند و ا را منه ایرا ن را شا ه عبا س که خود آ ذر ی بود برا ی حفظ در مقابل امپرا طوری عثما نی به ایرا ن کوچ داد که در هر فر صتی آ ذر ی ها را می زنند - همزما ن گرو ه ها ی سلطنت پهلوی که زما نی نو کر صدا م بو دند در با کو با همکا ری یهو دی ها بر نا مه حمله به ایرا ن می گذا رند که پا ن تر ک ها ی ایرا ن وتر کیه هم به اینها کمک می کنند ولی در دفا ع از ملت سا ده اندیش آ ذر با یجا ن تشریف ندار ند فقط سو ا ستفا ه از خا کشا ن - خدا به دا د شا ن برسد / اردو غا ن به فکر جیب و سلطه اش هست و این ا ذری ها ی سا ده ها در با کو آ هنگ می خو ا نند در با ره تر کیه که یک ملت هستیم دو دو لت - ساده هستند و دو ستی هم ندا رند غیر از اردو غا ن که از هر آ خو ری می خورد و خودش یک روبا ه بیش نیست . ایرا ن هم فقط در فکر فلسطین . تمام شد رفت
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تیلیغات در سبلان نیوز

اینجا محل تبلیغ شما است.

سبلان نیوز